Zasady

No, może regulamin to nie jest, ale kilka rzeczy muszę powiedzieć, bo wkrótce szlag mnie trafi.

1. Jako, że je moderuję, to czytam każdy komentarz i bardzo się cieszę, że jest ich coraz więcej! (:
2. Jeśli już komentujesz, to napisz coś więcej niż "ciekawe" + link zwrotny do bloga Twojego autorstwa. Uważam to za SPAM i bezczelnie usuwam.
3. Pod żadnym pozorem NIE KOPIUJ TREŚCI opowiadania bez mojej zgody, nawet jednego zdania. Uważam to za pogwałcenie praw autorskich, które sobie zastrzegam. Już miałam taką jedną sytuację, za miło nie było.
4. Obraźliwe komentarze też usuwam. Napisz: "Nie podoba mi się to, co piszesz", zamiast: "Co to za gó*no?! Pop****oliło cię, że coś takiego piszesz?!". Jak łatwo się domyślić, komentarz typu B jest bardzo szybko usuwany, a jego autor (no, chyba że to anonim, co zdarza się najczęściej) musi liczyć się z tym, że nie odwiedzę jego bloga (nie lubię wulgarnych ludzi), a na moim też nie będzie mile widziany.
5. Zauważasz błędy? Napisałam bzdurę? Wydaje Ci się, że gdzieś widziałeś coś podobnego i chcesz oskarżyć mnie o plagiat? Pisz śmiało, na pewno nie zwyzywam. Byle kulturalnie i poparte argumentami. Błędy poprawię, a co do "plagiatu"... jakoś to rozwiążemy.
6. Nie trawię pokemonów, więc nawet jeśli przeczytałeś/aś wszystko i Ci się, powiedzmy, spodobało, to napisz to po ludzku, bo tego nie zaakceptuję.
7. Przeczytaj wszystko, co trzeba, żeby być pewnym, że dobrze trafiłeś/aś. Szukasz mrocznej, wielowątkowej i krwawej opowieści z elementami fantasy, w której nie ma Justina Biebera ani chłopaczków z One Direction? Tak, ten blog może Ci się spodobać.
8. Nie bawię się w komentarz za komentarz i obserwację za obserwację. Zainteresuje mnie blog - przeczytam go. Spodoba mi się - skomentuję. Jeśli naprawdę dojdę do wniosku, że jest genialny, dodam do obserwowanych i zareklamuję.

Zastrzegam sobie prawa do zmiany tego, co powyżej napisałam, ale nie bać się, bo to tylko tak groźnie brzmi. xD